Відгуки про компанію Lovepak.in.ua виробник картонного пакування
- Катерина К.
Компанія непогана. Людський фактор відсутній.
Вчора отримала пакування. Все ок, крім формочок на мафіни. Вони приїхали помʼяті і в одноразових пакетах відкритих. Мали б бути заклеєні в нормальній упаковці.
Запитавши в Юрія Родригес чи завжди таке пакування, і чи це ж нормально, я отримала відповідь - а ви відеорозпаковку зняли?
А ви всі коли отримуєте посилку берете телефон в руки і почитаєте знімати коробки які приїхали?
Можна було просто написати, - Вибачте, на наступний раз все виправимо, гарного Вам дня )…..але той Юрій Родригес просто ЗАЗНАВСЯ. Тут майже всі теж підприємці, але і людиною треба залишатись. - Наталія Т.
Чудові коробочки! чудове обслуговування!
- Анна К.
- Наталія Г.
- Маргарита Б.
- Оксана З.
- Евгений Г.
- Ксенія У.
- Тамара О.
Завжди відмінні якість та обслуговування.
- Зінаїда А.
