Відгуки про компанію Lovepak.in.ua виробник картонного пакування
- Оксана Ш.
- Коментар продавця
Пані Оксана, дуже вдячні за віддмінну оцінку нашого товару та сервісу. Із нетерпінням чекаємо Вас знову.
- Коментар продавця
- Ирина Л.
- Таран С.
- Руслан Л.
- Світлана В.
Дякую!
- Коментар продавця
Пані Світлана, дуже дякую за Відмінну оцінку нашого магазину. Дякуємо Вам за Ваше замовлення, та з нетерпінням чекаємо на Ваше повернення :)
- Коментар продавця
- Алена В.
- Алла Л.
Ніколи в житті не пишу відгуки, але
Другий раз замовляю коробки в цьому магазині, другий раз не задоволена сервісом
Ассортимент супер, тому і вдруге повернулась
Тільки перший раз чекала на доставку тиждень (це було до відключень світла і війни) , зараз прислали швидше, але всеодно не в обіцяний термін
І до всього цього наплутали з товаром
Оплачено одне, прислали інше
Зараз на мої питання менеджер просто не відповідає
Ніколи не конфліктую і завжди йду на зустріч менеджерам і магазинам, але коли якось отак ставляться без поваги до твого часу, це просто обурює - Олена Х.
Дякую🥰
- Коментар продавця
Пані Елена дуже дякуюємо за ваш відгук. Чеакаємо Вас знову.
- Коментар продавця
- алла н.
Продавця рекомендую. Оперативно все зібрали, швидка відправка, товар відповідає фото.
- Коментар продавця
Пані Алла, Дуже дякуюємо за відмінну оцінку нашого магазину. Чекаємо Вас знов як найскоріше
- Коментар продавця
- Марина С.
Самовывоз недоступен.
Попросили оплатить заказ,пообещали отправить на следующий день. Оплату получили,за заказ забыли. Отправили только после напоминания,спустя 6 дней!!! Оставив меня при этом без упаковки для моей продукции. Ни извинений, ни желания пойти на встречу и помочь в сложившейся ситуации небыло. В ответ на мои сообщения -тишина. Не смотря на то,что очень давно покупала продукцию у этой фирмы,после наплевательского отношения и игнора,покупать что-то на этом сайте больше не буду и никому не рекомендую!
